BaTax Andrzej Tworzyński
ul.Rakowiecka 32 pok. 113
02-532 Warszawa
tel./fax. +48 22 646 85 56
tel./fax. +48 22 646 85 57
e-mail: batax@batax.com.pl

O NAS

BaTax

Jesteśmy Kancelarią doradztwa podatkowego świadczącą również szereg kompleksowych usług wspomagających działanie przedsiębiorstw, a w tym usługi rachunkowe w pełnym zakresie.
Stanowimy unikalnie doświadczony i zgrany zespół. Kancelaria prowadzona jest przez doradcę podatkowego posiadającego również Licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Większość pracowników legitymuje się dyplomami ukończenia studiów wyższych w zakresie rachunkowości. Oni również posiadają Licencje Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Regularnie aktualizujemy naszą wiedzę, a także na co dzień korzystamy z nowoczesnych narzędzi informatycznych. Jesteśmy dumni z tego, że zajmujemy się sprawami wielu naszych klientów nieprzerwanie od kilkunastu lat.

Aktualnie obsługujemy ponad 80 firm różnej wielkości i o różnych formach prawnych, działających w rozmaitych branżach. Dodatkowo naszymi klientami jest ponad 30 osób wynajmujących własne nieruchomości zarówno na cele użytkowe, jak i mieszkaniowe, w tym wielu cudzoziemców posiadających nieruchomości w Polsce.
Regularnie współpracujemy z czołowymi prawnikami, wspomagając ich w rozwiązywaniu złożonych zagadnień podatkowych bądź korzystając z ich kompetencji np. w zakresie kodeksu Cywilnego czy procedur sądowych.
Tak weryfikowane doświadczenie i wiedza gwarantują usługi na najwyższym poziomie w uczciwych cenach. Możecie Państwo liczyć na solidną, terminową stałą obsługę. Dodatkowo - dzięki naszemu systemowi pracy - na szybkie reagowanie na swoje pytania i prośby.
Stałym Klientom - w ramach kompleksowej usługi - łączymy księgowość z doradztwem podatkowym.
Kancelaria jest ubezpieczona w zakresie czynności doradztwa podatkowego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych i w pełni również formalnie odpowiada za jakość wykonywanych usług.

© 2008-2014 BATAX - Wszelkie prawa zastrzeżone CSS Valid Valid XHTML 1.0 Transitional